Monday, 17 December 2018 16:42

První ohlédnutí

Written by

Před Vánoční přestávkou je třeba se ohlédnout za uplynulými třemi závody, které se již odjeli. Jak se vám dařilo? Jaké to bylo? Pojďme se na to společně podívat.

Začátkem prosince odstartoval na TTR Online Championship jejich hlavní šampionát a to ve hře F1 2018 ... V tuto chvíli jsou odjeté tři závody a proto jsme před Vánoční přestávkou připravili malé ohlednutí za dosavadním postupem v šampionátu.

GP AUSTRÁLIE

Úvodní Velkou cenu 3. Ročníku v rámci seriálu TTR F1 2018 X1 máme za sebou a musíme podotknout že to byl MASAKR!
Na Australském okruhu v Melbourne startovalo 16 závodníků, kteří si od samého začátku nedarovali nic zadarmo, ostré a vyhrocené souboje panovali na trati po celou dobu závodu. Jedno z největších překvapení vůbec, byla kolize úřadujícího Šampióna KockyhoSVK, který musel ze závodu odstoupit, a tak po dlouhé době poznal hořkost s příchutí nulového zisku bodů. Naopak suverénním způsobem start/cíl si pro vítežství dojel Lopka99 na Ferrari. Jako druhý dokončil závod pepunk15 pilot stáje Alfa Romeo Sauber, který tak dokázal jak rychlý umí být. Pomyslný bronz bere zkušený závodník MeNy3CZ na Red Bullu, který zajel fantastický závod a potvrdil tak svojí formu z loňské sezóny a všem dokázal, že s ním musíme počítat v bojích o Top 3.

1. Lopka99, 2. pepunk15, 3. MeNy3CZ, 4. ResiEvilSK (náhradní jezdec), 5. SvkSebastian25, 6. DjSmiX, 7. alidzi1, 8. TimoSVK, 9. ZDENEK1975 (DNF), 10. PesPunisherCZE (DNF), 11. NRRomeo (DNF), 12. KockySVK (DNF), 13. Misooo13 (DSQ), 14. DragonFly989 (DNF), 15. CCR Cabadaj (DNF), 16. Chorky74 (DNF)

GP BAHRAIN

Druhá Velká cena seriálu TTR F1 2018 X1 je úspěšně za námi.
Pouštní okruh v Bahrainu nám přinesl mnoho zajímavého, souboje ve středu pole probíhali v podstatě až do konce závodu, ale na druhou stranu na prvních 3 pozicích se toho moc zajímavého nestalo. Lopka99 na Ferrari si dojel pro druhé vítězství v řadě a potvrdil tak svou formu v letošní sezóně. Na druhé místo se nám však probojoval pilot McLarenu DragonFly989, kterému se v GP Bahrainu opravdu dařilo a jeho druhé místo je toho důkazem. Na třetím místě dokončil závod Pepunk15 na Sauberu, který tak naznačuje, že se letos jen tak stupňů vítězů nevzdá.
Závod pak z 15 jezdců nedokončili pouze tři piloti a těmi jsou oba piloti Williamsu CCR CABADAJ a Alidzi1 a k nim se přidal borisek008 na Toro Rosso.

1. Lopka99, 2. DragonFly989, 3. pepunk15, 4. NRRomeo, 5. ResiEvilSK, 6. PesPunisherCZE, 7. Chorky74, 8. SvkSebastian25, 9. TimoSVK, 10. TurretedBlock45, 11. ZDENEK1975, 12. DJSmiX, 13. CCR CABADAJ (DNF), 14. Borisek008 (DNF), 15. Alidzi1 (DNF)

GP CHINA

Třetí Velká cena seriálu TTR F1 2018 X1 je úspěšně za námi.
V neděli proběhla GP China a jednalo se o zatím asi nejlepší závod letošní sezóny. Okruh v Šanghaji nám nabídl spoustu soubojů jak na prvních příčkách mezi Lopkou na Ferrari a DragonemFly na McLarenu, tak i ve středu startovního pole se bylo na co dívat, bojovalo se prakticky celých 28 kol. Jako první se radoval Lopka99 který tak získal “triple” a vyhrál tak 3. Velkou cenu v řadě. Druhým jezdcem který viděl šachovnici ve finiši byl DragonFly989 na McLarenu a Na bronzové přičce skončil pilot Sauberu pepunk15. Velkou cenu Číny nedokončili dva jezdci a těmi byli: pilot Haasu ResiEvilSK který byl nucen odstoupit ze závodu po kolizi se svým stájovým kolegou SvkSebastianem25 v závěrečných kolech závodu, takže u Haasu určitě hořký konec Grand Prix a také TurretedBlock45 na Sauberu havaroval .

1. Lopka99, 2. DragonFly989, 3. pepunk15, 4. NRRomeo, 5. PesPunisherCZE, 6. MeNy3CZ, 7. Alidzi1, 8. TimoSVK, 9. SvkSebastian25, 10. KockySVK, 11. Chorky74, 12. CSL Stuka, 13. borisek008, 14. ResiEvilSK (DNF), 15. TurretedBlock45 (DNF)

Následuje 14 denní Vánoční pauza a pokračujeme 6. 1. 2019 GP Ázerbájdžánu na městském okruhu v Baku.
Přejeme tedy hezké prožití Vánočních svátku a děkujeme za podporu. TTR ONLINE CHAMPIONSHIP

Read 444 times Last modified on Tuesday, 18 December 2018 14:48