Sunday, 29 September 2019 05:21

TISKOVÁ ZPRÁVA

Written by CSL Stuka

Milí přátelé a kamarádi!!!

Připravili jsme pro Vás další z naších CUPových šampionátů. Tento druhý podzimní šampionát se pojede s výkonnějšími vozy kategorie GT4. Konkrétně se jedná o vozy Porsche Cayman GT4. Tento vůz je svým závodním tempem blíž ke kategorii GT3, která se pojede od začátku příštího roku. Auto je výkonnější a náročnější na jízdu jako vůz z předchozího šampionátu. Auto je taky a je citlivější na setup a objevují se tady i účinnější aerodynamické prvky. Co se tratí týče, pojedou se mezinárodní a známější okruhy nicméně často se bude jezdit na jedné z modifikací těchto okruhů. Taky se těšíte? Podívejme se na detaily:

Jak se mohu přihlásit?

Za pomoci registračního formuláře pod článkem, případně Přidáním GamerTagu pod tento článek s doplněním – „Jedu“ (Příklad: CSL Stuka – Jedu). Počet míst je omezen na 16!!! V případě většího zájmu se vytvoří druhá lobby.

  Nastavení hry  
           
  Vlastní nastavení vozu   ANO  
  Start závodu   STANDING  
  Manuální Pit Stop   ANO  
  Cool Down Lap   ANO  
  Povinná zastávka v boxech   ANO  
           
  Asistenti (ABS, TC, SC)   Reálné   
  Spotřeba benzínu   Reálná  
  Opotřebení pneumatik   Zrychlené  
  Mechanické poruchy   Ano  
  Box Failures   Ne  
  Poškození   Plné  
  Vlajky a penalty   Reálné  
  Automatický start motoru   Ano  
           
  Race time  
           
  Lobby+ Party start     19:55    
  Trénink     20:00 40 minut  
  Kvalifikace     20:40 15 minut  
  Přestávka     20:55 5 minut  
  Závod     21:00 cca 40 minut (přepočet na kola)  
  Konec     21:50    
           
  Bodování  
           
  umístění/ body umístění/ body  
  1./ 18b 9./ 7b  
  2./ 14b 10./ 6b  
  3./ 13b 11./ 5b  
  4./ 12b 12./ 4b  
  5./ 11b 13./ 3b  
  6./ 10b 14./ 2b  
  7./ 9b 15./ 1b  
  8./ 8 b 16./ 0b  
           
  pozn.: jeden nejhorší výsledek z šampionátu (suma za celý závodní večer) se bude škrtat  
     
           
  Pravidla   
     
  Připojení  
     
  Registrací do závodu se zavazujete, že během závodů budete mít NAT Type: Open a že budete mít připojený xbox kabelem k routeru (tzv. Wired)  
  NESPLNĚNÍ TĚCHTO PODMÍNEK JE DŮVODEM VYLOUČENÍ ZE ZÁVODU (ZE ŠAMPIONÁTU)  
     
  Penalizace   
 

Nejezdíme destruction derby a závod se nevyhrává za první zatáčkou aspoň ne, když startujete ze šestého místa! Hráči, kteří porušují závodní kodex a ničí ostatním hru budou penalizováni dle závažnosti přestupku. Nejpřísněji budeme trestat hráče, kteří zkazí ostatním závod hned v prvním kole. Pokud nevíte co máme na mysli, podívejte se na VIDEO S ROZBOREM.

Postup po incidentu: Incidenty se šetří na základě podané stížnosti a videozáznamu. Proto je dobré mít zapnutý stream (Mixer nebo Twitch). O penalizaci rozhodují pak alespoň 3 závodníci, který pravidelně závodí a nebyli účastníci incidentu.

Tresty: Udělují se trestní body. Jeden bod za méně závažný incident, který ale ovlivní závod druhého hráče. Dva body za úmyslně hrubou, agresivní jízdu resp. vyřazení jiného závodníka ze závodu.

Body se během sezóny sčítají a za tři body je zařazení hráče na konec startovního roštu v příštím závodu (případně penalizace formou 4 mistrovských bodů, pokud půjde o poslední závod). Za 5 bodů následuje dištanc na jeden závod  (případně penalizace formou 8 mistrovských bodů, pokud půjde o poslední závod).

 
     
   Safety car a restarty   
  SC rules - LOBBY SE NERESTARTUJE PO INCIDENTECH V PRVNÍM KOLE!!! Pokud dojde k hromadné nehodě (minimálně 3 vozy) aktivuje se virutální SAFETYCAR !!! Po výzvě administrátora je první jezdec povinný zahájit pomalou jízdu a celé startovní pole se seřadí za ním dle aktuálního umístění po nehodě. Vozy pojedou po pravé straně dráhy a umožní předjetí Z LEVA všem poškozeným vozům, kterým stav dovolí dojet do boxu, kde provedou opravu vozu. Po opravě se vozy zařadí na konec startovního pole. Po předjetí poškozených vozů může závodní skupina zrychlit na 110 km/h. Během opravy je zakázáno dotankovávání a výměna pneumatik - pouze oprava vozu! Tato oprava se také nezapočítává do povinné zastávky v boxech! Pořadí na konci "balíku" určuje výjezd z boxů. Po tom co se všichni závodníci zařadí, PRVNÍ závodník upozorněním na odpočet a následném odpočítávaní "3,2,1...start" restartuje závod (většinou se domlouváme v party u kterou zatáčkou začínáme opět závodí, nemusí to zpravidla poslední na okruhu). Závodník, který není schopný dojet do boxů během režimu "safety car" je ze závodu vyřazen.  
  Restart lobby je jenom v opodstatněných v případech jako hromadný kick, nebo pád serveru.  
  Pokud hráč nedokončí závod svou vinnou (porucha vozu, málo paliva atd.) a nedojede poslední kolo - nebude mu výsledek počítán. Viz. musí mít v tabulce na konci závodu započítán výsledek. Pokud závodník nedokončí závod, nebudou mu přičteny žádné body. Výjimkou je kick zaviněním hry, pak se mu přičtou body za poslední místo v aktuální lobby.  
     
  Bodování a výjimky  
  Oficiální bodování je v tabulce výše. Jeden nejhorší výsledek se do šampionátu nezapočítává.   
  Pokud hráč nedokončí závod svou vinnou (odpálí motor, málo paliva atd.) a nedojede poslední kolo - nebude mu výsledek započítán.   
  Pokud je odjeto více než 50% závodu (z pohledu 1. jezdce) a padne hra pro všechny, dojde k půlení bodů  
  Pokud dva hráči budou mít na konci sezóny stejný počet bodů bude mít "navrh" hráč, který má odježděno více závodů, v případě že hráči mají odježděno stejně, tak bude rozhodovat počet prvních, druhých případně třetích míst.  
  Výjimky  
  Hráčům, kteří budou vinnou jiných odstraněni ze závodu budeme automaticky počítat body za poslední místo v aktuálním lobby.  
  Kick zaviněním hry. Hráčům se přičtou body za poslední místo v aktuální lobby. Pro uznání se požaduje videozáznam.  
        
  Závodní kalendář  
   4. listopad 2019-  Hockenheim National  
  11. listopad 2019-  Red Bull Ring  
  18. listopad 2019-  Sportsland Sugo  
  25. listopad 2019-  Watkins Glen Int. Short  
  2. prosinec 2019-  Long Beach Street Circuit  
  9. prosinec 2019-  Dubai International  

 

 

Nezapomeňte se také přidat do našeho xboxklubu CZSK XboxPlayCz a sdílejte s námi vaše herní zážitky:

 

 

 

 


Registrace PORSCHE CAYMAN GT4 CUP 2019

Registrační formulář pro PORSCHE CAYMAN CUP 2019 ve hře Project CARS 2. Pořádá XBOX PLAY.

Gamertag:
E-mail:
Výběr vozu :

Odesláním registrace souhlasíte s výše zmíněnými pravidly šampionátu. Organizátor šampionátu si vyhrazuje právo na případné změny pravidel.


Registrovaný účastníci:

 

1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.  
16.  
17.  
18.  
19.  
20.  
21.  
22.  
23.  
24.  
25.  
26.  
27.  
28.  
29.  
30.  
Read 275 times Last modified on Wednesday, 23 October 2019 19:21
Login to post comments