Tuesday, 15 January 2019 15:41

PC2 GT3 - Takhle ne !

Written by

Rozmohl se nám tady takový nešvar ... No, slovíčko prc*t to nebylo :-D ale i tak se pojďme podívat na to jak opravdu ne !!!

V prvním kole nám odpadli hráči z důvodu nehod. Po závodě jsme se na ně podívali pod drobnohledem a tak jsme pro vás připravili komentovaný sestřih toho, jak to nemá vypadat a proč jsme udělili penalizace.

První penalizaci dostal SER HASHUT + 10 vteřin za způsobenou nehodu v prvním kole. Díky tomu přišel o jednu pozici v cíli a doufáme, že se to nebude již opakovat !!!

Druhou nehodu, kterou jsme vyšetřovali byla nehoda, při které byl odstřelen Spring Coffee, zde jsme se ale dohodli, že šlo bohužel o souhru špatných náhod a tak jsme zde penalizace neudělovali.

Poslední vyšetřovanou nehodou, byla nehoda v prvním kole, kterou způsobil LukeFelda. Ten však závod nedokončil a penalizace + 10 vteřin mu v tomto závodě není počítána.

Video s komentářem k nehodám naleznete nad tímto článkem!!!

Jako bonus přinášíme posledních 5 kol závodu z onboard kamery Káji2804 a jeho soubojů, které sváděl se SvkSebastian25. Takhle má vypadat souboj, čistě bez bourání a radši to přebrzdit než do něj narazit !!!

Kája

P.S.: Budeme rádi, když se vyjádříte k těmto událostem aneb jak to vidíte vy?

Read 303 times Last modified on Wednesday, 16 January 2019 04:24
Login to post comments