Sunday, 15 September 2019 03:23

NHL19 S1 Playoff - Finále

Written by

A je to tu! V Playoff je dobojováno a před námi je už pouze finálová série, do které se probojovalo Chicago Blackhawks a Washington Capitals. Klukům blahopřejeme, ale vyhrát může pouze jeden, tudíž je jen na nich, aby se koncentrovali a dali do toho všechno... Jak to dopadlo?!

NHL19 Season One - Play Off
CHICAGO BLACKHAWKS  3   2  WASHINGTON CAPITALS

 *V tabulce se uvádí stav zápasů, nikoliv výsledky jednotlivých zápasů.

 

Byla to neskutečná finálová série, kdy se kluci přetahovali o vítězství v každém zápase a tak se nám celá série natáhla na maximální počet zápasů, a to ve velkém tempu. První zápas vyhrálo Chicago, ale Washington se nedal a vyhrál druhý i třetí zápas, čímž sérii překlopil na svou stranu. Bohužel matchball neproměnil a ve čtvrtém zápase vyhrálo Chicago, čímž poslalo sérii do posledního zápasu, kde se rozhodlo až v průběhu třetí třetiny. Chicago nejprve za stavu 2:2 využilo přesilovou hru a necelé tři minuty poté přidalo další zásah. Na to už Washington nedokázal odpovědět, i když se na konci pokoušel hrát v šesti. 

Chicagu (PepaCZSK) gratulujeme k vítězství v první sezóně, PepaCZSK podával stabilní výsledky po celou sezónu, ale nesmíme zapomenout ani na druhého finalistu MichaelCejka15, který jako jediný držel prapor východní konference až do samého finále. Současně pak děkujeme za účast všem ostatním zúčastněným hráčům v první sezóně, byla to neskutečná jízda! Sice se nám v průběhu sezóny nevyhnulo pár klopýtnutí, jak ze stran hráčů, tak pořadatelů, ale myslím si, že na první sezónu to nebylo zlé. Dále pak doufáme, že by se mohla uspořádat i druhá sezóna, popřípadě další a další, ale to asi bude záležet na ohlasu této, ochotě hráčů, popřípadě nových tvářích. Takže nám dejte vědět. My se prozatím loučíme a na cestu přidáváme záznamy všech pět zápasů z finálové série, tak si je užijte!

 

 

Read 236 times Last modified on Sunday, 22 September 2019 15:21
Login to post comments