Wednesday, 05 June 2019 08:04

XBP NHL19 SEASON ONE

Written by

Nedávno jsme Vás informovali o nadcházející první sezóně ve hře NHL 19.... A pravě teď nastal čas, aby se XBP NHL 19 SEASON ONE dostala na světlo světa! V článku se dozvíte základní informace, koncept celé sezóny a nějaká ta nezbytná pravidla. Ještě připomínáme, že dne 7.6.2019 od 20:00 hodin na www.twitch.tv/ttr_tv bude probíhat losování týmů, tak neváhejte a přijďte se podívat.

 1) ZÁKLADNÍ INFORMACE:

1.1)Začátek soutěže Úterý 25.6.2019
1.2)Hrací dny:
- Základní část se bude hrát v Úterý od 19:00 a Čtvrtek od 18:00
- Play-Off se bude v Pondělí, Středa a Pátek vše od 18:00

1.3) Rozlosování týmů a jejich přiřazení k hráčům proběhne živě ve streamu na kanále Twitch TTR TV (www.twitch.tv/ttr_tv).
1.4) Rozlosování zápasů pak bude oznámeno den před začátkem Ligy, tedy 24.6.2019.
1.5) Streamy/TV utkání:
- Během základní části sezóny bude každé Úterý vybráno tzv. TV utkání, kdy se soupeři utkají živě v přímém přenosu na kanále Twitch TTR TV ( www.twitch.tv/ttr_tv )
- Oba hráči budou o TV utkání informováni dopředu a jejich povinností je být v 18:45 na party chatu na xboxu a dbát na pokyny „šéfa“ streamu.
- Podmínkou je, že vždy alespoň jeden z dvojice bude povinen streamovat utkání na Twitch. Více info podáme pak přímo v párty chatu s dvojicí hráčů.

2) KONCEPT SEZÓNY:

2.1) Základní část sezóny:
- V lize bude celkově 31 týmů (hráčů)
- Liga bude rozdělena na ZÁPADNÍ a VÝCHODNÍ konferenci, kdy v Západní konferenci bude 16 týmů a ve Východní konferenci bude 15 týmů.
- V konferenci odehraje tým (hráč) 2 zápasy (doma, venku) formou každý s každým. Oba dva zápasy se odehraji v jeden hrací den hned po sobě.

2.2) Systém Play-Off:
- Po odehrání základní části obou konferencí postupuje 8 nejlepších týmů (hráčů) z každé konference do celkového Play-Off, kdy všech 16 týmů (hráčů), které se seřadí podle bodového zisku v základní části sezóny. Pokud u týmů (hráčů) nastane rovnost bodů, bude následovat seřazení podle lepšího skóre.
- Systém zápasů v Play-Off pak bude klasickým stylem 1. tým proti 16. tým, 2. tým proti 15. tým, a tak dále. V následujícím kole Play-Off se budou opět týmy (hráči) řadit podle bodového zisku v základní části sezóny.
- Série v Play-Off se bude hrát na 3 vítězné utkání, kdy dojde ke změně obtížnosti (viz. bod 4).

3) PRAVIDLA LIGY:

3.1) Všichni hráči jsou povinni přijmout pozvánku do komunikačního kanálu XBOXPLAYcz v aplikaci Discord, kde jsou vytvořena vlákna na řešení veškerých záležitostí ohledně Ligy, dále vlákno pokec a výsledky obou konferencí.
3.2) Každý hráč má povinnost nastupovat s týmem, který mu bude vylosován. Hráč má povoleno libovolně míchat se svou sestavou před a během utkání.
3.3) Po odehraném zápase bude jeden z dvojice hráčů vždy povinen napsat výsledek do vlákna příslušné konference (vzor - Boston Bruins vs. Tampa Bay Lightning (5:3) a Tampa Bay Lightning vs. Boston Bruins (2:1) -)
3.4) Pokud z nějakého důvodu nebude moci jeden z dvojice hráčů nastoupit k utkání ve stanoveném čase, je možné se v dané dvojici domluvit na náhradním termínu a odehrát utkání jindy. Vždy však do konce týdne (do neděle) musí být všechny zápasy odehrány a zapsány v tabulce. Pokud se tak nestane, bude utkání rozhodnuto kontumačně (3:0) ve prospěch hráče, který chtěl utkání odehrát. V případě, že se utkání nemůže zúčastnit ani jeden z hráčů a nedomluví si náhradní termín, nebude do tabulky nepřipsáno žádné bodové ohodnocení ani pro jednoho hráče.
3.5) Včas neomluvená neúčast na utkání povede ke kontumaci utkání (3:0) ve prospěch poškozeného hráče, který tak nemohl nastoupit do utkání. Pokud by hráč přestal komunikovat s komunitou bude po třech kontumacích z ligy VYLOUČEN.
3.6) Víme všichni, že NHL je hra u které nervy pracují na vysoké obrátky, ale nikdo si nedovolí vypnout hru během zápasu a pokud se tak stane a hráč neprokáže selhání sítě či techniky, bude okamžitě z ligy VYLOUČEN.
3.7) Každý hráč je povinen si zajistit připojení internetu k xboxu kabelem (wired) a zařídit si otevřené nativní připojení (NAT Open). Vše najdeš v xboxu v záložce NETWORK SETTINGS. Tímto úkonem předejdeme kousání a sekání popřípadě padání hry. Pro potvrzení tohoto „nastavení“ konzole budeme požadovat fotku do skupiny na Discord. Jestli-že hráč toto nesplní a špatná hratelnost bude mít negativní dopad na utkání, bude VYLOUČEN z ligy.

4) NASTAVENÍ HRY:

-Pravidla: NHL režim
-Délka třetiny: 5 min (ZČ)
-Obtížnost hry: All Star (ZČ) a Superstar (Play-Off)
-On-Ice trenér: OFF
-Střídáni ve hře: MANUAL/MANUAL
-Míření střely: MANUAL
-Nápověda při bitce: OFF
-Stín puku: Velmi malý
-Velikost puku: Autentický
-Herní asistence: Vše OFF

Vítáme úctu a respekt k soupeři a chceme aby XBOXPLAYcz NHL 19 Liga byla ligou na nejvyšší možné úrovni a toho docílíme jedině těmi nejlepšími výkony, jak sportovními tak mravními.
Pořadatelé šampionátu si vyhrazuje právo k úpravám pravidel, kdy o všech změnách budou účastníci včas informováni.

Good Luck všem!

Read 1560 times Last modified on Tuesday, 20 August 2019 21:01
Login to post comments