Tuesday, 19 February 2019 15:09

TTR F1 2018 #10 Silverstone

Written by

Náš první pokud o pořádný stream dopadl sice 50-50, ale na kvalitě závodu to nic nezměnilo.

STUPNĚ VÍTĚZŮ | GP Velké Británie
Přátelé, desátá Velká cena seriálu TTR F1 2018 X1 je úspěšně za námi.
Poprvé v historii TTR F1 Xbox One se na startovní rošt postavilo 20 pilotů a na Silverstonu to pořádně vřelo! Neskutečná atmosféra hnala piloty podat co nejlepší výkon a my měli možnost sledovat jeden z vůbec nejhezčích závodu v šampionátu. Pravdou je že suverénní Lopka si jede svůj šampionát a na špici startovního pole začíná být tak trochu nuda. Lopka opět vyhrál a Ferrari tak slaví další vítězství.
Za to neskutečně vyrovnané jsou vozy a piloti ve středu pole, tam probíhají souboje kde lítají karbonové třísky, ale zpět k první trojice. Jako druhý se umístil Pepunk15 s vozem Alfa Romeo, který tentokrát na Lopku neměl, ale za to záda si kryl skvěle.
Bronzový byl pilot růžové Force Indie JamalGT666, jemu se povedlo i po nepovedeném úvodu závodu prodrat startovním polem a ke konci závodu si smlsnul i na jeho kolegovi z Force Indie PsemPunisherem a v tvrdých soubojích si vzal co mu náležitě patřilo - třetí místo na bedně.
Zpátky ke středu pole, tam vidíme krásné souboje a piloti TTR si tam nedají nic zadarmo, sami se o tom můžete přesvědčit v záznamu GP Velké Británie, který Vám zpříjemní komentář od Lukáš Zotyka a Karel Beneš.

Gratulujeme závodníkům na bedně!
Další Grand Prix je na řadě v neděli 24.2.2019 od 19:45 a čeká nás Hockenheim, tedy GP Německa! Trať kde vládne neskutečná atmosféra nám zajiště nabídne další skvělou podívanou!